1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Fatih Petek Temizleme

Fatih petek temizleme

Petek temizliği kombi ile ısınan herkesin yaptırması gereken bir işlemdir. Kışın bu kadar kolay ısınmanın da bir bedeli var. Eğer bunu ihmal ederseniz ısınma sorunu yaşarsınız. Kalorifer tesisatının bakımı genel olarak yapılmalıdır. Sadece kombi bakımı yaptırmak sorunları gidermez. Kış girmeden önce bunlara dikkat ederseniz, kışın ısınmak kolay olur. Bu konuda Fatih petek temizleme servisimiz sizlere yardımcı olur. Gereken yönlendirmeyi yaparak, kışın kombi ile kolayca ısınmanızı sağlar. Eviniz sıcacık olur, sorunlar yaşanmaz. Ustalarımız petek temizleme makinesi kullandığından, petekleriniz daha kolay temizlenir. Kalorifer tesisatı içindeki atık maddeler, çamur kalıntıları tamamen dışarı çıkarılır. Petek temizleme kimyasalı da kullanıldığından, peteklerin, vana ve boruların içindeki kireçlenme etkisi giderilir. Su peteklerde olduğu sürece kireçlenme olacaktır. Bu yüzden petek temizliği düzenli olarak yaptırılmalıdır.

Petek temizliği Fatih servisi

Yaşadığınız bölgede petek temizliği yapacak bir servis arıyorsanız, Fatih petek temizleme servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Ustalarımız sizi bekletmeden hemen peteklerinizi temizler. Petek temizleme makinesini kalorifer tesisatına bağlayan ustalar, tesisata petek temizleme kimyasalı verir. Kombiyi 40-45 dereceye ayarlayarak ısıtır. Bir yandan suyla birlikte kimyasal maddeyi tesisatta dolaştıran ustalar, bir yandan tesisatın içindeki atık maddeleri, tortuları petek temizleme makinesinin filtresi ile tutar. Bunlar yeniden tesisatın içine karışmaz. Suyla birlikte tüm tesisatı dolaşan kimyasal madde içerdeki kireç tabakalarını temizler. Peteklerinizde, borularda, vanalarda kireçten temizlenmiş olur. İşte Fatih petek temizleme servisimiz bu yöntemle peteklerinizi temizler. Petekleri sökmeden, içerdeki tüm atıklar, kireçlenme tam olarak temizlenir. Bu nedenle diğer petek temizliği yöntemlerini tercih etmeyin. Hele peteklerinizi sökerek temizlik yapılmasına izin vermeyin. Hem peteklerin garantisi biter, hem de peteklerinizin içinde paslanma gibi etkiler oluşabilir.

Petek temizleme ustası

Petekler değişik yöntemlerle temizlenebilir. Fakat hepsinde aynı randıman alınamaz. En başarılı yöntem petek temizleme makinesi ile petek temizleme kimyasalının birlikte kullanıldığı yöntemle peteklerin temizlenmesidir. Bu nedenle petek temizleme ustasının çok önemi vardır. Petek temizliğinin en iyi şekilde yapılması, bu özel makinenin kullanılması, petek temizleme kimyasalının gerektiği gibi kullanılması ustanın tecrübesiyle bağlantılıdır. Petek temizleme ustası ihtiyacınız olursa, Fatih petek temizleme servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ustalarımız petekleri kolayca temizler. Petekleri yerinden sökmeden, makineyle, kimyasal madde ile sadece 1 saat içinde petekler temizlenmiş olur.

Petek temizliği ihmal edilmesin

Kışın evinizin ısınmasını istiyorsanız, petek temizliğini ihmal etmemelisiniz. Sadece kombi bakımını yaptırarak, kalorifer tesisatınızın sizi ısıtmasını beklemeyin. Petekleriniz evinize ısıyı yansıtamadığı sürece, kışın ısınamazsınız. Peteklerin içindeki tortular, çamur kalıntıları, kireç tabakası mutlaka kış gelmeden temizlenmiş olmalıdır. Bu yüzden Fatih petek temizleme firmamızdan bu hizmeti alabilirsiniz. Ustalarımız petek temizleme makinesi ve kimyasalla birlikte petekleri yerinden sökmeye gerek kalmadan temizler. Sıcak bir kışa hazırlanmanıza yardımcı olur.