1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oylamak istermisiniz?)
Loading...

Fatih Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Geçmişte su kaçağı tespitinde bir tür deneme yanılma yöntemi kullanılmaktaydı. Bu sorunu daha önce yaşamış olan kişiler bunu çok iyi hatırlar. Tesisattaki su kaçağını bulmak için, bazı alanlarda kırma işlemi yapılarak sorun giderilmeye çalışılıyordu. Kırılan yerde su kaçağı yoksa başka bir alan kırılarak su kaçağı bulmak için çalışılıyordu. Bu derece zor ve meşakkatli bir çalışmadan, daha kolay ve kalıcı şekilde su kaçağı tespiti yapılmaya başlandı. Fatih su kaçağı bulma konusunda sizlerde destek arıyorsanız, ekiplerimiz size de yardımcı olabilir. Akustik dinleme cihazı, dedektörler sayesinde su sızıntısı borularda takip edilerek kırmadan ve noktasal olarak tespit edilir.

Fatihte Cihazla Su Kaçaklarına Çözüm

Bu modern olanaklar sayesinde evinizde, işyerinizde ya da tesisat kullanılan diğer yaşam alanlarında başınıza gelen su kaçağı sorununuz için sadece tesisatın sorunuyla uğraşmak durumunda kalırsınız. Bunun dışında evinizde ek tadilat masraflarına girmenize gerek kalmaz.Su kaçaklarının olması sadece sizin değil, komşularınızın bile mağduriyetine neden olabilir. Aslında sizin tesisatınızdan kaynaklanan su sızıntısı, komşunuzun tavanının zarar görmesine neden olabilir, duvarları nem ve rutubet olabilir. Bu olumsuzlukların meydana gelmesi sandığınız gibi çok uzun süre almaz. Çok kısa bir zamanda olumsuzluklar etkili olmaya başlar. Siz farkına varmasanız bile komşunuzbir gün kapınızı çalarak tesisatınızdaki su kaçağını ortaya çıkarabilir. Bu durum sizin başınıza geldiyse, hiç panik yapmanıza gerek yok. Çünkü kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti alabilirsiniz.

Robotlu Sistemle Kırmadan Su Sızıntısı Tespiti Fatih

Suyun kullanıldığı her yerde bir tesisat sistemi kuruludur. Tesisatınızın su kaçağı gibi sorunlarının olması halinde, ihtiyacınız olan suyu kullanmanız mümkün olmaz. Su kaçağı sorununun, bir an önce tespit edilerek giderilmesi gerekir. Su kaçağı tespiti daha önce tesisatçılar tarafından etrafı kırarak yapılıyordu. Bu yüzden hiç kimse böyle bir sorunla karşılaşmayı arzu etmezdi. Ancak günümüzde yeni gelişmelerin olmasıyla birlikte kaçak su tespiti cihazla yapılır ve bu sayede kırmadan su kaçağından kurtulursunuz. Kameralı cihazlar tesisatınızın içini görüntüler, akustik dinleme cihazları suyun tesisatınızda hangi alanda kaçağa neden olduğunu tespit eder. Cihazla su kaçağı tespiti yaşamınızı kolaylaştıran, tesisatınızı sağlıklı çalışır hale getiren bir uygulamadır.