1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Fatih’te Su Tesisatçısı Bölge Servisi

0 Comments


Fatih Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı hizmetleri bunun yanında su kaçağı bulma, kanal açma gibi hizmetleri de Fatih tesisatçı olarak sunmaktadır. Bu hizmetleri sunarken müşterilerimize nasıl daha iyi bir hizmet sağlayabiliriz düşüncesi ile hareket etmekte ve bu doğrultuda politikalar izlemekteyiz. 


Fatih tesisat arıza nokta tespiti

Klozet ve Mutfak Gideri Açma

Genel olarak müşterilerimizin hem kalite hem de uygunluk üzerine bir hizmet e beklemeleri bizleri de bu konular üzerine yoğunlaştırdı ve kalite ile uygunluğu bir araya getiren bir hizmet sunmaya başladık. Yıllardır İstanbul’un çeşitli bölgelerinde hizmet vermekte olan firmamız tecrübesi ile ön plana çıkan Fatih mutfak açma, klozet açma, banyo açma, tesisat tamiri, musluk tamiri gibi hizmetleri de sunan bir şirkettir.

Cihazla Su Kaçağı Bulma Çözümleri

Teknolojik gereçlerden faydalanarak kırmadan su kaçağı bulma işlemi uygulayabilmek için kameralı su kaçağı bulma hizmetimizi devreye sokuyoruz. Bunun gibi birçok hizmetimizde Fatih tesisatçı olarak teknolojiden faydalanıyor ve hasarlı olan gereçlerin sahiplerine en az zahmetle hizmet vermeye çalışıyoruz. Cihazla su kaçağı tespiti de bunlardan biri, kaçak bölgesi suya dayanıklı kameralarla bulunuyor ve gerekli müdahaleler yapılıyor, bu gibi birçok hizmetten faydalanmak için firmamıza müracaat edebilirsiniz.

Fatih Tesisatçı : 0212 562 86 38 – 0532 787 42 37 İstanbul / Fatih / Merkez


Daha Büyük Görüntüle

1 thought on “Fatih’te Su Tesisatçısı Bölge Servisi”

  1. Adsız dedi ki:

    Fatih tesisat tıkanıklığı açma firması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir