1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oylamak istermisiniz?)
Loading...

Fatih Su Tesisatçısı

Fatih sıhhi tesisatçı olarak klozet,musluk arıza onarımları vede tıkanan mutfak giderlerini kırmadan açan tesisat servisi olarak hizmetinizdeyiz fatihte kamera ile görüntülü cihazlarla su tesisatı tamir tespit çalışmlarına devam ediyoruz.

 

Robotla tıkanıklık açma, bu hizmet son zamanlarda tesisatlar da borularda görülen tıkanıklıkların çözülmesinde kullanılan bir işlemdir. Ancak bu hizmeti sağlayan az bir firma bulunmaktadır İstanbul tıkanıklık açma birimimiz bu konuda bilgi ve tecrübe sahibi gerekli ekipmanlara sahip kişilerden oluşmaktadır. Uygun fiyatlarda kısa sürede hizmet sağlamakta olan firmamız Anadolu ve Avrupa yakasının birçok ilçesine hizmet götürmektedir. Hangi ilçeler hizmet sağlamakta olduğumuzu firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.
 
Ayrıca İstanbul su tesisatçısı ve İstanbul su kaçağı tespiti birimlerini de bünyemizde çalıştırmaktayız, il genelindeki birçok tesisatla olan münasebetimiz ekibimizdeki elemanlara tecrübe ve bilgi kazandırmış ve yeni müşterilerimize de avantajlar sağlamıştır. Bu hizmetleri sağlarken kırmadan su kaçağı bulma ve cihazla su kaçağı tespitigibi ilişkili hizmetleri sağlamaktayız. Bu hizmetlerle ev sahiplerinin tesisatlarına en az kırma dökme işlemi ile ulaşmaktayız. Ayrıca klozet açma, tuvalet açma, banyo açma, klozet tamiri gibi hizmetlerde birimlerimizce sağlanmaktadır.
Firmamızın uygun koşullarında ve kampanyalarından haberdar olmak ve bilgi almak için telefon yoluyla ya mail yoluyla iletişim sağlayabilirsiniz. Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir