1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oylamak istermisiniz?)
Loading...

Sıhhi Tesisatçı Sizin İçin Doğru Tercih

FATİH İLÇESİNDE  SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı tespiti yapmak için kurulan firmamız birçok ilçeye hizmet götürmektedir, Fatih, Kadıköy, Beşiktaş vb. birçok ilçeye hizmet götürdük ve götürmeye de devam etmekteyiz.  7/24 hizmet vermekte olan firmamızın müşteri odaklı hizmeti anlayışı uygun fiyatlar ve kaliteyi bir araya getirmemizi sağlamış ve bu düşünce doğrultusunda adımlar attırmıştır. Bu bağlamda su tesisatçısı görevini de üstlenerek bu hizmetleri sağlarken artık modern dünyanın getirilerinden yararlanarak hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Kırmadan su kaçağı bulma, kameralı su kaçağı bulma gibi hizmetlerimiz ayrıca robotla tıkanıklık açma hizmetimiz bunlardan sadece birkaçı. 

tıkanıklık açma hizmetimizde de teknolojiden faydalanmaya devam ediyor ve müşterilerimizin ev ve iş yerlerini en az zararla onarmayı sürdürüyoruz. Kameralı tıkalı boru açma işlemimiz ile borudaki tıkanıklığı kameralı cihazlarımızla yer tespiti yaparak kusurlu bölgeye müdahale ile anında çözüyoruz. Ayrıca tuvalet, banyo, klozet açma gibi hizmetlerimiz ile musluk tamirihizmetlerimiz de firmamızın bünyesinde çalışan elemanlarımız tarafından sağlanmaktadır güvenceli hizmet anlayışı için doğru adrestesiniz.


Eski yerleşim alanlarından bir tanesi olan ve bölgedeki evlerin ve iş yerlerinin eski olduğu Fatih ilçesinde gerek eski yapılanmalar gerekse yeni bina ve iş yerlerinde kalitesiz ürünlerdenveya kalitesiz işçilik yüzünden tesisatın yol açtığı su kaçaklarını tespit etmek ve bulunan kaçağın tamirini en kaliteli ürünlerle çözüme kavuşturan ve Fatih’in her bölgesine hizmet veren firmamız hizmet ve ürün garantisini müşterilerine sunmaktadır.

Su Kaçağında Erken tespit önemlidir

Su kaçağı tespitinin erken fark edilmemesi durumunda ilerleyen zaman içerisinde maliyeti yüksek sıkıntılar yaşanabileceğinden, uzman ekip ve ekipmanları olan firmalardan yardım alınması, ev ve iş yeri ekonominizin sıkıntıya düşmesinin önüne geçecektir. Su kaçağı tespiti su tesisatı sıkıntılarınızda en kaliteli ürün ve kaliteli işçilikle çözüme kavuşturan firmamıza Fatih’in her semt ve mahallesinde ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti Yaparken Binanıza Ve İş Yerinize Zarar Vermeden Hizmet Veriyoruz

Her ay aynı gelen faturanın bir anda yükselmesi ve bunun sürekliliği sayesinde su tesisatınızda bir su kaçağının olduğunutespit edebilirisiniz. Bunu durumu kesinlikle hafife almayın. Unutmayın ki su tesisatında küçük sorunlar dikkate alınmaz ise ilerleyen zaman içerisinde büyük sıkıntılar yaşatabilir. Bu gibi durumlarda ilk yapmanız gereken binaya şebekeden gelen ilk vanayı kapatmanız ve hemen bize ulaşmanız. En hızlı sürede ekiplerimizce su kaçağı tespit edilerek onarımı sağlanacaktır. Onarım esnasında evinizin veya iş yerinizin her bir köşesini kırmadan dökmeden hizmetimizi en kaliteli şekilde size sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir