1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıyı oylamak istermisiniz?)
Loading...

Yedikule mh

0 Comment

Fatih Yedikule Mahallesi su tesisatçısı

Tesisatınızda yaşanan sorunlarda ekiplerimizin her türlü desteğinden faydalanabilirsiniz. Fatih Yedikule Mahallesi su tesisatçısı olan firmamız, gerek musluklarda, gerekse klozet, sifon gibi yerlerde arızaları en kısa sürede giderir, tesisatınızı yeniden kullanmanızı sağlar. Güncel yöntemlerle, cihazlarla ve deneyimli ustalarla sorun çözmeye hazırız.

Fatih Yedikule Mahallesi kırmadan su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespiti sırasında sizlere cihazlarla hizmet veren ustalarımız, evinizde fayansları kırma işlemi yapmadan su kaçağını tespit etmeye çalışırlar. Yedikule su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız, günün her saatinde size yardımcı olabilir. İhtiyacınız olduğunda bir telefonla bize ulaşabilirsiniz. Su kaçağını dedektörle tespit ederek, evinizde hasar oluşturmadan yardımcı olmaktadır.

Fatih Yedikule Mahallesi robotla tıkanıklık açma

Tuvaletinizde sular geri geliyorsa, giderlerinizden atıklar gitmiyorsa, banyonuzun borularından sular taşıyorsa tıkanıklık sorunu yaşıyorsunuz. Yapmanız gereken Yedikule Mahallesi su tesisatçısı olan firmamıza ulaşmaktır. Ustalarımız giderlerinizi kameralı cihazla görüntüleyerek tıkanıklık tespitini yapar, daha sonra robotla içerdeki tıkanıklık sebebini dışarıya çıkarır. Sizlerde evinizde kırma yapılmadığından, tadilat yapmak zorunda kalmazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir